نخستین جشنواره خانوادگی گروه صنعتی پویان با استقبال ویژه و کمنظیر پرسنل و خانوادههایشان برگزار شد.
استقبال بی نظیر از جشنواره ورزشی گروه صنعتی پویان
به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی پویان؛ نخستین جشنواره ورزشی خانوادگی گروه صنعتی پویان با حمایت مدیران ارشد این گروه صنعتی در ۹ رشته ورزشی دارت، پرتاب توپ داخل حلقه، تنیس روی میز، ضربه به هدف، بارفیکس زماندار، مچاندازی، ریزش لیوان، روپایی و طنابکشی در دو بخش آقایان و بانوان در سالن ورزشی شهید تجلی شهر کرمان با استقبال قابل توجه و کمنظیر پرسنل و خانوادههایشان برگزار شد و ساعاتی فراموشنشدنی و مفرح را برای این عزیزان رقم زد.
این مراسم با اجرای میلاد ایزدی مجری و گوینده صداوسیما آغاز شد و سپس شرکتکنندگان در رشتههایی که اعلام آمادگی کرده بودند، به رقابت پرداختند و در نهایت نفرات برتر هر رشته در دو بخش آقایان و بانوان بصورت جداگانه معرفی شدند و در پایان طی آیینی به این عزیزان به رسم یادبود، مدال و حکم قهرمانی اهدا شد.
اجرای چند قطعه موسیقی توسط محمد ایزدی خواننده جوان کرمانی و همچنین قرعهکشی از میان تمامی حاضرین در سالن، از دیگر برنامههای نخستین جشنواره گروه صنعتی پویان بود.
شایان ذکر است هدف از برگزاری این جشنواره، ایجاد شور و نشاط در بین پرسنل و ترویج فرهنگ ورزش بود.
اسامی نفرات برتر این جشنواره به شرح ذیل اعلام میگردد:
پرتاب توپ داخل حلقه (بانوان):
نفر اول: مها پورخلفیان
نفر دوم: یکتا زینلی
نفر سوم: بهنوش هوشمند
پرتاب توپ داخل حلقه (آقایان):
نفر اول: محمد سالاری
نفر دوم: محمدحسن زارع
نفر سوم: امیرحسن پویان
دارت (بانوان):
نفر اول:بهنوش هوشمند
نفر دوم: زهرا آبادیان
نفر سوم: نیره زنگیآبادی
دارت (آقایان):
نفر اول: مسلم امیری
نفر دوم: احمد خسروی
نفر سوم: سعید حمزهنژاد
بیشتر بخوانید: برگزاری جشن بزرگ روز کارگر و بیستوهشتمین سالروز تاسیس گروه صنعتی پویان
تنیس روی میز (مختص آقایان):
نفر اول: احمد خسروی
نفر دوم: افشین توکلی
نفر سوم: روحالله زندوکیلی
ریزش لیوان (مختص بانوان):
نفر اول: یگانه نیکنفس
نفر دوم: اسما ضیاالدینی
نفر سوم: مهسا زنگیآبادی
روپایی (مختص آقایان):
نفر اول: پویا پورشیخعلی
نفر دوم: مهدی صادقی
نفر سوم: محمدطاها منظریتوکلی
ضربه به هدف (بانوان):
نفر اول: فیروزه صادقی
نفر دوم: مبینا نجفی
نفر سوم: مهلا زنگیآبادی
ضربه به هدف (آقایان):
نفر اول: مهدی صادقی
نفر دوم: سعید مصطفایی
نفر سوم: محمد شفیعی
بارفیکس زماندار (مختص آقایان):
نفر اول: علیرضا صادقی
نفر دوم: رمضان بختیاری
نفر سوم: ناصر عربپور
مچاندازی (مختص آقایان):
نفر اول: امیرعباس علیکرم
نفر دوم: فریبرز علیکرم
طنابکشی تیمی (مختص آقایان):
تیم اول: محسن کاکویی، محمدرضا افروز محمدرضا کمالی، علیاکبر کوثرنژاد، عادل نقیزاده
تیم دوم: مجید یعقوبی، میثم سلمانی، علیرضا اسدی، محسن عسکری، محمد ارجمندی
در ادامه گزارش تصویری این جشنواره را مشاهده میکنید: